MÁTE DOTAZ? NAPIŠTE NÁM NA: info@oholse.cz
 

SADA HOLICÍHO STROJKU A 9 ŽILETEK WILKINSON SWORD HYDRO5

  • 799,00 Kč

Přidat do seznamu přání

Porovnat tento produkt

Zeptejte se

Sada holicího strojku a 9 náhradních hlavic Hydro 5 na oholse.cz. 


Značka Wilkinson Sword proslula svým skvělým poměrem mezi výkonem a cenou - za relativně nízkou cenu lze koupit holicí potřeby technologicky vyspělé a po všech stránkách velmi kvalitní.


Wilkinson Hydro 5 jsou vrcholovým produktem mezi pánskými žiletkami a jako takové pravidelně získávají nejvyšší hodnocení od uživatelů. Konstrukce žiletek sestává z pěti břitů umístěných blízko sebe (tedy stejný počet jako má i dražší konkurenční Gillette Fusion). Wilkinson Hydro5 se používají na strojcích s výkyvnou hlavicí, čímž je zajištěn lepší kontakt žiletky s kůží (například při holení brady).
Výměnné hlavice Wilkinson Hydro 5 jsou tvořeny 5ti ostrými břity, které zaručují hladké a nedráždivé oholení. Náhradní hlavice Hydro5 mají také speciální proužek, který je napuštěn substrátem z Aloe Vera a Vitamínu E. Proužek zajišťuje průběžné vyživování pleti při holení - holení je tak příjemnější a zároveň je eliminována možnost nepříjemného podráždění a zarudnutí kůže. 


Náhradní holicí hlavice Wilkinson Sword Hydro5 lze používat se všemi holicími strojky řady Wilkinson Hydro. Mezi ty patří:

  • Hydro3;
  • Hydro5 a Hydro5 Sense;
  • Hydro5 Power Select;
  • Hydro5 Groomer.


I tyto holicí strojky jsou v nabídce obchodu oholse.cz, a to zde: https://www.oholse.cz/wilkinson-pro-muze/hydro
Na oholse.cz je možné si objednat pouze to, co máme opravdu skladem - jedině tak zajistíme, že zboží je doručeno bez prodlení.


Balení obsahuje:

  • holicí strojek Wilkinson Hydro5; a 
  • 9 žiletek Wilkinson Hydro5.

Aktuální otázky

Položit otázku k tomuto výrobku