MÁTE DOTAZ? NAPIŠTE NÁM NA: info@oholse.cz
 

Pánské žiletky WILKINSON QUATTRO TITANIUM PRECISION TRIMMER 8 ks

  • 419,00 Kč

Přidat do seznamu přání

Porovnat tento produkt

Zeptejte se

Dostupnost: Na skladě

Výrobce: Wilkinson Sword

Kód výrobku: Quattro pro muže

Tagy:  Wilkinson Quattro žiletkyWilkinson Quattropánské originální náhradní holicí hlavice

Využijte zkušenosti a znalosti renomované značky Wilkinson Sword. Tento prvotřídní výrobce holicích potřeb pro muže i pro ženy nabízí holicí nástroje stejně kvalitní jako konkurenční Gillette, ale za nižší cenu. Wilkinson vyrábí žiletky, holicí strojky, pěny na holení i vody po holení již od roku 1772!


Žiletky Quattro Titanium patří do střední řady holicích potřeb značky Wilkinson a jsou tak přímým konkurentem modelu Mach3 či Mach3 Turbo od Gillette.


Na rozdíl od svých konkurentů je ale každá náhradní hlavice tvořena čtyřmi klasickými břity. Na každé hlavice je navíc obsažen ještě břit pátý, a to zarovnávací.


Břity mají titanový povrch, což zajišťuje lepší skluz holicí hlavy po pleti a zmírňuje tak možnost nepříjemného tahání vousů. Zarovnávací břit slouží k lepším výsledkům při holení špatně přístupných míst (pod nosem a kolem úst, kotlety a podobně).


Výměnné hlavice Quattro Titanium disponují také speciálním proužkem, který je napuštěn substrátem z Aloe Vera a Jojoby - Jojoba je "pouštní ořech" rostoucí zejména na pouštích ve střední Americe. Tento proužek pak při holení pleť automaticky vyživuje - holení je tak příjemnější a zároveň je eliminována možnost nepříjemného podráždění a zarudnutí kůže. Proužek plní ještě jednu funkci - jakmile se z něj vyčerpá olej, indikuje potřebu žiletky vyměnit.


Holicí hlavice Wilkinson Sword Quattro Titanium Precision Trimmer lze používat se všemi holicími strojky řady Wilkinson Quattro, což jsou:

  • Quattro;
  • Quattro Titanium;
  • Quattro Titanium Senstive.


I tyto holicí strojky jsou v nabídce obchodu oholse.cz, a to zde: https://www.oholse.cz/wilkinson-pro-muze/quattro


Na oholse.cz je možné si objednat pouze to, co máme opravdu skladem - jedině tak zajistíme, že zboží je doručeno bez prodlení.


Balení obsahuje:

  • 8 žiletek Wilkinson Sword Quattro Titanium Precision Trimmer.

Aktuální otázky

Položit otázku k tomuto výrobku