MÁTE DOTAZ? NAPIŠTE NÁM NA: info@oholse.cz
 

WILKINSON SWORD HYDRO5 SENSE pánské žiletky 5 náhradních hlavic

  • 333,00 Kč

Přidat do seznamu přání

Porovnat tento produkt

Zeptejte se

Značka Wilkinson Sword proslula svým skvělým poměrem mezi výkonem a cenou - za relativně nízkou cenu lze koupit holicí potřeby technologicky vyspělé a po všech stránkách velmi kvalitní. Wilkinson Hydro 5 Sense jsou vrcholovým produktem mezi pánskými žiletkami a jako takové pravidelně získávají nejvyšší hodnocení od uživatelů.


Konstrukce žiletek sestává z pěti břitů umístěných blízko sebe (tedy stejný počet jako má i dražší konkurenční Gillette Fusion). Wilkinson Hydro5 Sense se používají na strojcích s výkyvnou hlavicí, čímž je zajištěn lepší kontakt žiletky s kůží (například při holení brady).

Výměnné hlavice Wilkinson Hydro 5 Sense jsou tvořeny 5ti ostrými břity, které zaručují hladké a nedráždivé oholení. Náhradní hlavice Hydro5 Sense mají také speciální proužek, který je napuštěn substrátem z Aloe Vera Vitamínu E. Proužek zajišťuje průběžné vyživování pleti při holení - holení je tak příjemnější a zároveň je eliminována možnost nepříjemného podráždění a zarudnutí kůže.


I žiletky Hydro 5 Sense mají šestý zarovnávací břit (tzv. trimmer), který je šikovně schován pod zásobníkem gelu.


Náhradní holicí hlavice Wilkinson Sword Hydro5 Sense lze používat se všemi holicími strojky řady Wilkinson Hydro. Mezi ty patří:

  • Hydro3;
  • Hydro5 a Hydro5 Sense;
  • Hydro5 Power Select;
  • Hydro5 Groomer.


I tyto holicí strojky jsou v nabídce obchodu oholse.cz, a to zde: https://www.oholse.cz/wilkinson-pro-muze/hydro
Na oholse.cz je možné si objednat pouze to, co máme opravdu skladem - jedině tak zajistíme, že zboží je doručeno bez prodlení.


Balení obsahuje:

  • 5 žiletek Wilkinson Hydro5 Sense.

Aktuální otázky

Položit otázku k tomuto výrobku