MÁTE DOTAZ? NAPIŠTE NÁM NA: info@oholse.cz
 

GILLETTE MACH3 klasický holicí strojek pro muže a 2 žiletky Gillette Mach3

  • 209,00 Kč

Přidat do seznamu přání

Porovnat tento produkt

Zeptejte se

Dostupnost: Na skladě

Výrobce: Gillette

Kód výrobku: Mach3

Tagy:  Holicí strojky pro mužeGillette holicí strojkyGillette Sensor

Gillette Mach3 byl poprvé představen veřejnosti už v roce 1998 a rázem se stal nový měřítkem kvalitního holení. Svou konkurenci bez problému likvidoval novými technologiemi i 3-břitvovými hlavicemi. Postupem času došlo k několika modifikacím v řadě Mach3 - byly vytvořeny modely jako Mach3 Turbo a M3 Power. Dnes patří řada Mach3 do osvědčené střední třídy mezi nižší řadou Sensor a vyšší Fusion. Mach3 je dnes nejnižším modelem střední řady Mach3 od Gillette, zároveň je to však osvědčený nástroj pro kvalitní péči o pleť se skvělým poměrem mezi výkonem a cenou.


Mach3 strojek pro muže na pánské holení


O kvalitě modelu Mach3 svědčí bez pochyby i ten fakt, že se stal později základem pro dámské výměnné hlavice Gillette Venus.


Holicí strojek Mach3 se díky pogumované rukojeti skvěle drží.


Každá žiletka Gillette Mach3 je tvořena třemi ostrými a blízko sobě umístěnými břity. Žiletka Mach3 obsahuje i osvědčený proužek Lubrastrip, který je napuštěn přírodními oleji zlepšující skluz o pleti. Tento proužek je rovněž indikátorem opotřebovanosti žiletky - je-li proužek bílý, je nejvyšší čas žiletky vyměnit!


Mach3 strojky holicí za skvělé ceny na oholse.cz


Holicí strojek Gillette Mach3 lze používat se všemi náhradními hlavicemi řady Mach3, tedy s výměnnými hlavicemi, jako jsou například:

  • Mach3 a Mach3 Start;
  • Mach3 Turbo;
  • Mach3 Sensitive a Sensitive Power;
  • M3 Power a M3 Power Sensitive.


Všechny tyto žiletky jsou v nabídce obchodu oholse.cz, a to zde: https://www.oholse.cz/gillette-pro-muze/ziletky-gillette-pro-muze/ziletky-rada-mach3


panský holicí strojek Gillette Mach3 v detailu


Na oholse.cz dbáme na kvalitu a nejlepší úroveň a originalitu všech nabízených výrobků. Doporučujeme se vyvarovat levných napodobenin. Tyto levnější padělky jsou velmi nekvalitní - neholí ostře, škrábou pleť, vydrží "holit" jen několik dnů a často jejich břity reznou. Kupujte pouze originály! Na oholse.cz jsou nabízeny jen originální výrobky. 


Balení obsahuje:

  • holicí strojek Gillette Mach3;
  • 2 žiletky Gillette Mach3.

Aktuální otázky

Položit otázku k tomuto výrobku