MÁTE DOTAZ? NAPIŠTE NÁM NA: info@oholse.cz
 

GILLETTE MACH3 TURBO pánské žiletky 8 ks *velmi oblíbené žiletky pro muže*

  • 389,00 Kč

Přidat do seznamu přání

Porovnat tento produkt

Zeptejte se

Dostupnost: Na skladě

Výrobce: Gillette

Kód výrobku: Mach3 Turbo

Tagy:  Gillette Mach3 žiletkypánské originální náhradní holicí hlavicežiletky Gillette pro muže

Řada pro pánské holení Gillette Mach3 byla představena již v roce 1998 a stala se tehdy nový měřítkem kvalitního holení. Svou konkurenci převálcovala novými technologiemi i 3-břitovými hlavicemi. Postupem času došlo k několika modifikacím v řadě Mach3 - byly vytvořeny modely jako Mach3 Turbo a M3 Power. Dnes patří řada Mach3 do osvědčené střední třídy mezi nižší řadou Sensor a vyšší Fusion. 


O kvalitě modelu Mach3 svědčí nepochybně i ten fakt, že se stal později základem pro dámské výměnné hlavice Gillette Venus.


Mach3 žiletky pro muže na pánské holení


Každá žiletka Gillette Mach3 Turbo je tvořena třemi ocelovými břity. Výroba břitů je velmi náročná a probíhá v mnoha složitých technologických krocích - povrch je nutné upravit tak, aby břity zůstaly ostré po co nejdelší dobu (přidává se proto keramická a teflonová vrstvička). Zároveň je nutné břity upravit tak, aby nedocházelo k jejich reznutí - proto je na povrch přidáván chrom.


Žiletky Mach3 Turbo obsahují i osvědčený proužek Lubrastrip, který je napuštěn přírodními oleji, které vyživují pleť při holení a eliminují možnost nepříjemného podráždění kůže. Tento proužek je rovněž indikátorem opotřebovanosti žiletky - je-li proužek bílý, je nejvyšší čas žiletku vyměnit za novou!


Verze Turbo je vylepšenou verzí základních Mach3.


Podle Gillette by jedna výměnná hlavice Mach3 Turbo měla vydržet až 30 dní při běžném holení - zde ovšem záleží na intenzitě používání. Výsledná doba tak může být kratší i delší.


Žiletky Gillette Mach3 Turbo nabízejí skvělé holení pro muže


Žiletky Gillette Mach3 Turbo lze používat se všemi holicími strojky řady Mach3, tedy například:

  • Mach3 a Mach3 Start;
  • Mach3 Turbo;
  • Mach3 Sensitive a Sensitive Power;
  • M3 Power a M3 Power Sensitive.


I tyto holicí strojky jsou v nabídce obchodu oholse.cz, a to zde https://www.oholse.cz/gillette-pro-muze/panske-strojky-gillette/strojky-rada-mach3


Na oholse.cz dbáme na kvalitu a nejlepší úroveň a originalitu všech nabízených výrobků. Doporučujeme se vyvarovat levných napodobenin. Tyto levnější padělky jsou velmi nekvalitní - neholí ostře, škrábou pleť, vydrží "holit" jen několik dnů a často jejich břity reznou. Kupujte pouze originály! Na oholse.cz jsou nabízeny jen originální výrobky. 


Balení obsahuje:

  • 8 žiletek Gillette Mach3 Turbo.
Aktuální otázky

Položit otázku k tomuto výrobku