MÁTE DOTAZ? NAPIŠTE NÁM NA: info@oholse.cz
 

GILLETTE MACH3 klasické pánské žiletky 8 ks *oblíbené a osvědčené žiletky*

  • 359,00 Kč

Přidat do seznamu přání

Porovnat tento produkt

Zeptejte se

Dostupnost: Na skladě

Výrobce: Gillette

Kód výrobku: Mach3

Tagy:  Gillette Mach3 žiletkypánské originální náhradní holicí hlavicežiletky Gillette pro muže

Řada pro pánské holení Gillette Mach3 byla představena již v roce 1998 a stala se tehdy nový měřítkem kvalitního holení. Svou konkurenci převálcovala novými technologiemi i 3-břitovými hlavicemi. Postupem času došlo k několika modifikacím v řadě Mach3 - byly vytvořeny modely jako Mach3 Turbo a M3 Power. Dnes patří řada Mach3 do osvědčené střední třídy mezi nižší řadou Sensor a vyšší Fusion. Hlavní výhodou modelu Mach3 je tak dnes jeho skvělý poměr mezi cenou a výkonem.


O kvalitě modelu Mach3 svědčí nepochybně i ten fakt, že se stal později základem pro dámské výměnné hlavice Gillette Venus.


Mach3 žiletky pro muže na pánské holení


Každá žiletka Gillette Mach3 je tvořena třemi ocelovými břity. Výroba břitů je velmi náročná a probíhá v mnoha složitých technologických krocích - povrch je nutné upravit tak, aby břity zůstaly ostré po co nejdelší dobu (přidává se proto keramická a teflonová vrstvička). Zároveň je nutné břity upravit tak, aby nedocházelo k jejich reznutí - proto je na povrch přidáván chrom.


Žiletky Mach3 obsahuje i osvědčený proužek Lubrastrip, který je napuštěn přírodními oleji, které vyživují pleť při holení a eliminují možnost nepříjemného podráždění kůže. Tento proužek je rovněž indikátorem opotřebovanosti žiletky - je-li proužek bílý, je nejvyšší čas žiletku vyměnit za novou!


Podle Gillette by jedna výměnná hlavice Mach3 měla vydržet až 30 dní při běžném holení - zde ovšem záleží na intenzitě používání. Výsledná doba tak může být kratší i delší.


Žiletky Gillette Mach3


Žiletky Gillette Mach3 lze používat se všemi holicími strojky řady Mach3, tedy například:

  • Mach3 a Mach3 Start;
  • Mach3 Turbo;
  • Mach3 Sensitive a Sensitive Power;
  • M3 Power a M3 Power Sensitive.


I tyto holicí strojky jsou v nabídce obchodu oholse.cz, a to zde https://www.oholse.cz/gillette-pro-muze/panske-strojky-gillette/strojky-rada-mach3


panský holicí strojek Gillette Mach3 v detailu


Na oholse.cz dbáme na kvalitu a nejlepší úroveň a originalitu všech nabízených výrobků. Doporučujeme se vyvarovat levných napodobenin. Tyto levnější padělky jsou velmi nekvalitní - neholí ostře, škrábou pleť, vydrží "holit" jen několik dnů a často jejich břity reznou. Kupujte pouze originály! Na oholse.cz jsou nabízeny jen originální výrobky. 


Balení obsahuje:

  • 8 žiletek Gillette Mach3.


Aktuální otázky

Položit otázku k tomuto výrobku