MÁTE DOTAZ? NAPIŠTE NÁM NA: info@oholse.cz
 

GILLETTE FUSION POWER náhradní hlavice 8 ks (i ve verzi FUSION5 POWER)

  • 599,00 Kč

Přidat do seznamu přání

Porovnat tento produkt

Zeptejte se

Dostupnost: Na skladě

Výrobce: Gillette

Kód výrobku: Fusion Power

Tagy:  Gillette Fusion žiletkypánské originální náhradní holicí hlavicežiletky Gillette pro muže

Využijte dlouholetých zkušeností firmy Gillette! Modelová řada Fusion je dlouhodobě nejvyšší třídou mezi pánskými holicími strojky a žiletkami, které pocházejí od Gillette. Jsou zde tak soustředěny nejnovější vylepšení společnosti Gillette, a proto patří GiIllette Fusion Power k tomu nejlepšímu, co je dnes v oblasti pánského holení nabízeno.


Nyní nově i ve verzi FUSION5!

Každá žiletka Gillette Fusion Power je tvořena pěti ostrými břity, které zaručují skvělý výsledek při holení (pro srovnání: i tak vynikající model Mach3 Turbo má pouze 3 břity). Pět břitů může být umístěno blíže sobě, než je tomu u 3-břitového systému. Díky tomu je výsledkem oholení ještě hladší pleť. Každá hlavice rovněž obsahuje ještě šestý zarovnávací břit. Tento zarovnávací břit - umístěný na vrchní straně žiletky - umožňuje dosáhnout efektní výtvory na mužském obličeji a zároveň ulehčuje holení míst, jako jsou kotlety či vousy podnosem a okolo úst a podobně.


Každá výměnná hlavice Gillette Fusion Power obsahuje také speciální proužek napuštěný oleji, který mění průběžně barvu. Pokud je proužek bílý, je nejvyšší čas na výměnu starší žiletky za novou.


8 žiletek pro dokonalé oholení od Gillette Fusion Power


Náhradní holicí hlavice Gillette Fusion Power Fusion5 Power lze používat se všemi manuálními i bateriovými holicími strojky řady Gillette Fusion. Mezi ty patří:

  • Fusion;
  • Fusion Power a Power Stealth;
  • Fusion Phenom a Phenom Power;
  • Fusion Gamer a Gamer Power;
  • Fusion ProGlide a ProGlide Power;
  • Fusion Flexball a Flexball Power;
  • Fusion ProShield a ProShield Chill;
  • Fusion Styler.


Všechny tyto holicí strojky jsou v nabídce obchodu oholse.cz, a to zde: https://www.oholse.cz/gillette-pro-muze/panske-strojky-gillette/strojky-rada-fusion


Balení 8 žiletek Fusion Power vystačí při obvyklém každodenním holení zhruba na jeden rok.
Na oholse.cz je možné si objednat pouze to, co máme opravdu skladem - jedině tak zajistíme, že zboží je doručeno bez prodlení.


oholse.cz doporučuje vyvarovat se levných napodobenin - zejména žiletky Gillette Fusion a Fusion Power jsou častým terčem výrobců padělků. Tyto levnější padělky jsou ovšem velmi nekvalitní - neholí ostře, škrábou pleť, vydrží "holit" jen několik dnů a často jejich břity reznou. Kupujte pouze originály! Na oholse.cz jsou nabízeny jen originální výrobky. 


Balení obsahuje:

  • 8 náhradních hlavic Gillette Fusion Power.

Aktuální otázky

Položit otázku k tomuto výrobku