MÁTE DOTAZ? NAPIŠTE NÁM NA: info@oholse.cz
 

Žiletky GILLETTE SENSOR3 8 žiletek *vylepšená alternativa k Sensor Excel*

  • 369,00 Kč

Přidat do seznamu přání

Porovnat tento produkt

Zeptejte se

Dostupnost: Na skladě

Výrobce: Gillette

Kód výrobku: Sensor

Tagy:  Gillette Sensor žiletkypánské originální náhradní holicí hlavicežiletky Gillette pro muže

Gillette Sensor3 je vylepšeným modelem kvalitní řady Sensor Excel. Stále jde o velmi dobré žiletky za rozumnou cenu. Na rozdíl od klasických Sensor Excel, které mají 2 břity, má Sensor3 3 břity


Gillette je výrobcem kvalitních nástrojů pro dokonalé holení mužů i žen už více než 115 let. Gillette Sensor Excel byl poprvé uveden na trh již v roce 1995 jako vylepšená verze holicích strojků Gillette Sensor a v dnešní nabídce patří k těm starším (a léty prověřeným modelům) od Gillette. Sensor Excel má výborný poměr mezi cenou a výkonem, což oceníte zejména při koupi náhradních hlavic.


Každá žiletka Sensor3 se skládá ze tří ostrých břitů. Samotné břity jsou vyráběny v sofistikovaném procesu, kdy slitina oceli a chromu se několikrát zkalí, zbrousí a jemně vyleští a následně potáhne vrstvou chromu, keramickou vrstvou a vrstvou teflonu. Takovýto proces zajistí nejen ostrost žiletky, ale i její nízkou tloušťku a odolnost proti reznutí.


Hlavice Sensor3 obsahuje své mikrolamely, které těsně před vlastním oholením každý vous pomáhají napružit a narovnat a tím je dosaženo dostatečné zkrácení vousů.

náhradní výměnné hlavice pro muže Gillette Sensor3


Žiletky Gillette Sensor3 lze používat se všemi holicími strojky řady Sensor, mezi které patří:

  • Sensor;
  • Sensor Excel;
  • Sensor3.


Všechny tyto holicí strojky jsou v nabídce obchodu oholse.cz, a to zde: https://www.oholse.cz/gillette-pro-muze/panske-strojky-gillette/strojky-rada-sensor


Na oholse.cz lze objednat jen to, co je skladem.


Na oholse.cz dbáme na kvalitu a nejlepší úroveň a originalitu všech nabízených výrobků. Doporučujeme se vyvarovat levných napodobenin. Tyto levnější padělky jsou velmi nekvalitní - neholí ostře, škrábou pleť, vydrží "holit" jen několik dnů a často jejich břity reznou. Kupujte pouze originály! Na oholse.cz jsou nabízeny jen originální výrobky. 


Balení obsahuje:

  • 8 žiletek Gillette Sensor3.

Aktuální otázky

Položit otázku k tomuto výrobku