MÁTE DOTAZ? NAPIŠTE NÁM NA: info@oholse.cz
 

*první opravdový holicí strojek #FIRSTREAL* GILLETTE FUSION PROGLIDE

  • 179,00 Kč

Přidat do seznamu přání

Porovnat tento produkt

Zeptejte se

Dostupnost: Na skladě

Výrobce: Gillette

Kód výrobku: Fusion ProGlide

Tagy:  Holicí strojky pro mužeGillette holicí strojkyGillette Fusion

Gillette Fusion ProGlide - absolutní špička mezi manuálními holicími strojky v součanosti! Neexistuje dnes lepší manuální holicí strojek od Gillette než Fusion ProGlide.


Řada Fusion je mezi holicími potřebami značky Gillette nejvyšší třídou a Fusion Proglide pak patří k tomu nejlepšímu z řady Fusion. Fusion ProGlide vychází koncepčně z modelu Fusion, ale v mnoha směrech nabízí ještě lepší oholení.


Holicí strojek Fusion ProGlide vyniká v tom, co je při holení nejdůležitější: Fusion ProGlide skvěle padne do ruky. Jeho masivní pogumovaná rukojeť spolu s nízkou váhou celého strojku jsou výborné předpoklady pro komfortní holení. Jde o speciální edici #FIRSTREAL dodávaný v samostatné krabičce.


Výměnné hlavice Fusion ProGlide jsou stejně jako u modelu Fusion tvořeny pěti břity (+ zarovnávací břit). Na rozdíl od modelu Fusion jsou však tvořeny mnohem tenčími a ostřejšími břity, které tak zaručují hladký skluz po pleti a zamezují nepříjemnému tahání vousů. Zarovnávací břit umístěný na vrchu každé žiletky pak významně zjednodušuje holení obtížněji přístupných míst, jako jsou kotlety, vousy pod nosem či okolo úst. Bez zarovnávacího břitu se tato místa holí mnohem hůře.


U modelové řady Fusion je již standardem, že žiletky mají vlastní indikátor, který upozorní na potřebu vyměnit hlavici za novou. Pokud je proužek bílý, je na čase použít novou hlavici. Tento u Fusion ProGlide jinak zelený proužek je navíc napuštěn přírodními oleji a mírní tak případné podráždění pleti při holení.


Holicí strojek Gillette Fusion ProGlide Firstreal lze používat se všemi žiletkami řady Gillette Fusion. Mezi ty patří:

  • Fusion;
  • Fusion Power a Power Stealth;
  • Fusion Phenom a Phenom Power;
  • Fusion Gamer a Gamer Power;
  • Fusion ProGlide a ProGlide Power;
  • Fusion Flexball a Flexball Power;
  • Fusion ProShield a ProShield Chill.


Všechny tyto žiletky jsou v nabídce obchodu oholse.cz, a to zde: https://www.oholse.cz/gillette-pro-muze/ziletky-gillette-pro-muze/ziletky-rada-fusion

Na oholse.cz je možné si objednat pouze to, co máme opravdu skladem - jedině tak zajistíme, že zboží je doručeno bez prodlení.


oholse.cz doporučuje vyvarovat se levných napodobenin - zejména žiletky Gillette Fusion a Fusion Power jsou častým terčem výrobců padělků. Tyto levnější padělky jsou ovšem velmi nekvalitní - neholí ostře, škrábou pleť, vydrží "holit" jen několik dnů a často jejich břity reznou. Kupujte pouze originály! Na oholse.cz jsou nabízeny jen originální výrobky. 


Balení obsahuje:

  • holicí strojek Gillette Fusion ProGlide v edici FIRSTREAL s jednou žiletkou Fusion ProGlide.

Aktuální otázky

Položit otázku k tomuto výrobku