MÁTE DOTAZ? NAPIŠTE NÁM NA: info@oholse.cz
 

GILLETTE FUSION PHENOM pánský holicí strojek se dvěma hlavicemi a včetně držáku

 • 229,00 Kč

Přidat do seznamu přání

Porovnat tento produkt

Zeptejte se

Dostupnost: Na skladě

Výrobce: Gillette

Kód výrobku: Fusion

Tagy:  Holicí strojky pro mužeGillette holicí strojkyGillette Fusion

Gillette Fusion Phenom je další modifikací nejpopulárnější řady holicích strojků Gillette Fusion. Řada Fusion je nejvyšší třídou mezi pánskými holicími strojky a žiletkami.


Manuální holicí strojek Fusion Phenom se od základního strojku Gillette Fusion odlišuje svým efektním designem, díky čemuž je z něj ideální námět na narozeninový nebo vánoční dárek. Jeho výhodou je možnost používat jakoukoliv náhradní výměnnou hlavici řady Fusion (od základních žiletek Fusion až po špickové Fusion ProGlide Power).


Nejdůležitější vlastností holicího strojku je jeho uživatelská přívětivost, tedy jak strojek padne do ruky a jak se při holení drží. Má-li být každodenní holení příjemnou a bezproblémovou záležitostí, je třeba pečlivě vybrat holící strojek. Gillet Fusion Phenom je tvořen pogumovaným držadlem, které je objemnější, než je obvyklé. To způsobuje, že strojek padne skvěle do ruky a nehrozí jeho nechtěné klouzání v ruce. Gillette Fusion Phenom využívá výklopné hlavice, které umožňují mnohem flexibilnější skluz po pokožce, což znamená možnost dostat se lépe do míst, kam se se standardním holicím strojkem lze dostat jen s většími obtížemi. Ranní oholení je tak nejen příjemnější, ale i rychlejší, než kdy dříve.


Fusion Phenom a 2 žiletky


Samotné žiletky Gillette Fusion jsou tvořeny pěti břity (pro srovnání: model Mach3 Turbo má pouze 3 břity). A vedle toho je zde ještě speciální zarovnávací břit. Zarovnávacím břitem lze dosáhnout efektních výtvorům na mužské tváři (například úprava vousů okolo úst, úprava kotlet či opravdové oholení míst pod nosem, kam se s běžným strojkem nedá tak jednoduše dostat).


Náhradní hlavice Gillette Fusion rovněž disponují speciálním proužkem, který změní barvu v okamžiku, kdy je třeba žiletku vyměnit za novou. Když je proužek bílý, je třeba vyměnit hlavici za novou.


Holicí strojek Gillette Fusion Phenom lze používat se všemi žiletkami řady Gillette Fusion. Mezi ty patří:

 • Fusion;
 • Fusion Power a Power Stealth;
 • Fusion Phenom a Phenom Power;
 • Fusion Gamer a Gamer Power;
 • Fusion ProGlide a ProGlide Power;
 • Fusion Flexball a Flexball Power;
 • Fusion ProShield a ProShield Chill.


Všechny tyto žiletky jsou v nabídce obchodu oholse.cz, a to zde: https://www.oholse.cz/gillette-pro-muze/ziletky-gillette-pro-muze/ziletky-rada-fusion

Na oholse.cz je možné si objednat pouze to, co máme opravdu skladem - jedině tak zajistíme, že zboží je doručeno bez prodlení.


oholse.cz doporučuje vyvarovat se levných napodobenin - zejména žiletky Gillette Fusion a Fusion Power jsou častým terčem výrobců padělků. Tyto levnější padělky jsou ovšem velmi nekvalitní - neholí ostře, škrábou pleť, vydrží "holit" jen několik dnů a často jejich břity reznou. Kupujte pouze originály! Na oholse.cz jsou nabízeny jen originální výrobky. 


Balení obsahuje:

 • holicí strojek Gillette Fusion Phenom;
 • 2 žiletky Gillette Fusion;
 • držák holicího strojku a žiletek.

Aktuální otázky

Položit otázku k tomuto výrobku