MÁTE DOTAZ? NAPIŠTE NÁM NA: info@oholse.cz
 

Inovovaný holicí strojek pro muže GILLETTE MACH3 TURBO 3D s jednou žiletkou

  • 219,00 Kč

Přidat do seznamu přání

Porovnat tento produkt

Zeptejte se

Dostupnost: Na skladě

Výrobce: Gillette

Kód výrobku: Mach3 Turbo

Tagy:  Holicí strojky pro mužeGillette holicí strojkyGillette Mach3

Gillette Mach3 byl poprvé představen veřejnosti už v roce 1998 a rázem se stal nový měřítkem kvalitního holení. Svou konkurenci bez problému likvidoval novými technologiemi i 3-břitvovými hlavicemi. Postupem času došlo k několika modifikacím v řadě Mach3 - byly vyvořeny modely jako Mach3 Turbo a M3 Power. Dnes patří řada Mach3 do osvědčené střední třídy mezi nižší řadou Sensor a vyšší Fusion. Mach3 Turbo dnes představuje vyšší model ideální řady Mach3 s výborným poměrem cena/výkon. O kvalitě modelu Mach3 svědčí bez pochyby i ten fakt, že se stal později základem pro dámské výměnné hlavice Gillette Venus.


Holicí strojek Mach3 Turbo 3D se díky pogumované rukojeti výborně drží v ruce při holení. 


Technologie 3D na holicím strojku umožňuje větší pohyblivost a tím i větší komfort a současně vyšší kvalitu při holení.


Mach3 Turbo 3D strojek pro muže na pánské holení


Žiletka Mach3 Turbo obsahuje i osvědčený proužek Lubrastrip, který je napuštěn přírodními oleji zlepšující skluz o pleti. Tento proužek je rovněž indikátorem opotřebovanosti žiletky - je-li proužek bílý, je nejvyšší čas použitou žiletku vyměnit za novou!


Mach3 Turbo strojky holicí za skvělé ceny na oholse.cz


Holicí strojek Gillette Mach3 Turbo 3D můžete používat se všemi náhradními hlavicemi řady Mach3, tedy s výměnnými hlavicemi, jako jsou například:

  • Mach3 a Mach3 Start;
  • Mach3 Turbo;
  • Mach3 Sensitive a Sensitive Power;
  • M3 Power a M3 Power Sensitive.


Všechny tyto žiletky jsou v nabídce obchodu oholse.cz, a to zde: https://www.oholse.cz/gillette-pro-muze/ziletky-gillette-pro-muze/ziletky-rada-mach3


Na oholse.cz dbáme na kvalitu a nejlepší úroveň a originalitu všech nabízených výrobků. Doporučujeme se vyvarovat levných napodobenin. Tyto levnější padělky jsou velmi nekvalitní - neholí ostře, škrábou pleť, vydrží "holit" jen několik dnů a často jejich břity reznou. Kupujte pouze originály! Na oholse.cz jsou nabízeny jen originální výrobky. 


Balení obsahuje:

  • holicí strojek Gillette Mach3 Turbo 3D s jednou žiletkou Mach3 Turbo.

Aktuální otázky

Položit otázku k tomuto výrobku