MÁTE DOTAZ? NAPIŠTE NÁM NA: info@oholse.cz
 

PÁNSKÝ KRÉM NA HOLENÍ GILLETTE SKIN 175 ml *novinka pro muže*

  • 99,00 Kč

Přidat do seznamu přání

Porovnat tento produkt

Zeptejte se

Dostupnost: Na skladě

Výrobce: Gillette

Kód výrobku: Gel

Tagy:  Pánské gely na holeníGillette gely a pěny pro mužeHolicí gely a pěny

Je to gel? Je to pěna?


Není to ani jedno. 


Je to holicí krém.


Gillette připravil pro muže novinku, a to je holicí krém. Holicí krém se dodává v tubě a při jeho použití s vodou vznikne speciální, jemná směs, která se nejvíce podobá holicí pěně. Holicí krém Gillette Skin neobsahuje alkohol, barviva a ani parabeny, což jsou složky, které mohou dráždit citlivější pleť. Holicí krém Gillette Skin se proto hodí zvláště pro velmi citlivou pleť.


Krém je tvořen mimo jiné i tzv. bambuckým máslem z Afriky, které je v současnosti velmi oblíbené pro jeho skvělé vlastnosti. Samotné bambucké máslo obsahuje velké množství vitaminu E. O pleť je tak při holení skvěle postaráno.
Současně je eliminována zvýšená citlivost pleti při holení způsobená podrážděním, zarudnutím nebo pnutím, což dává prostor mnohem klidnější pleti. Krém má navíc mimořádně jemnou a delikátní vůni, která zanechává pokožku voňavější a svěžejší. Stručně řečeno, tento výrobek pokožku zklidňuje, vyživuje a eliminuje jakýkoli pocit nepohodlí.

Krém na holení je dodáván v tubě o objemu 175 ml.


Na oholse.cz máme i další gely a pěny, podívejte se zde: https://www.oholse.cz/doplnky-pro-holeni


Na oholse.cz je možné si objednat pouze to, co máme opravdu skladem - jedině tak zajistíme, že zboží je doručeno bez prodlení.


Balení obsahuje:

  • holicí krém Gillette Skin o objemu 175ml.

Aktuální otázky

Položit otázku k tomuto výrobku