MÁTE DOTAZ? NAPIŠTE NÁM NA: info@oholse.cz
 

WILKINSON LADY PROTECTOR základní dámské žiletky 5 ks *náhradní hlavice*

  • 169,00 Kč

Přidat do seznamu přání

Porovnat tento produkt

Zeptejte se

Dostupnost: Na skladě

Výrobce: Wilkinson Sword

Kód výrobku: Lady Protector

Tagy:  Wilkinson Lady Protectordámské originální náhradní holicí hlavicežiletky Wilkinson pro ženy

Wilkinson Sword je spolu s Gillette jedničkou na trhu holících potřeb. Wilkinson nabízí kvalitou srovnatelné produkty, ovšem za příznivější ceny než Gillette.


Žiletky Wilkinson Lady Protector tvoří základní řadu holicích strojků s výměnnými hlavicemi pro ženy. Jejich kompaktní rozměr a dvou-břitová hlavice je důvodem pro nejnižší cenu náhradních výměnných žiletek na trhu, na druhou stranu jde stále o kvalitní produkty značky Wilkinson. A navíc i žiletky Lady Protector disponují proužkem napuštěným vyživujícím olejíčkem.


Samotný holicí strojek Wilkinson Lady Protector se vyznačuje jednoduchou konstrukcí a velmi kompaktními rozměry, díky čemuž je ideálním společníkem na cesty.
Žiletky Lady Protector jsou tvořeny dvěma ostrými břity. Výměnné hlavice jsou pro co nejpohodlnější holení vybaveny proužkem, který je napuštěn Aloe Vera a Vitamínem E. Tím dochází při holení s Lady Protector k vyživování kůže a zároveň je tak eliminována možnost jejího nepříjemného podráždění.


Žiletky Lady Protector lze používat se všemi holicími strojky řady Lady Protector, což jsou:

  • Lady Protector.


I tyto žiletky jsou v nabídce obchodu oholse.cz, a to zde: https://www.oholse.cz/wilkinson-pro-zeny/lady-protector-rada


Na oholse.cz je možné si objednat pouze to, co máme opravdu skladem - jedině tak zajistíme, že zboží je doručeno bez prodlení.


Balení obsahuje:

  • 5 žiletek Wilkinson Lady Protector.

Aktuální otázky

Položit otázku k tomuto výrobku