MÁTE DOTAZ? NAPIŠTE NÁM NA: info@oholse.cz
 

WILKINSON QUATTRO SENSITIVE - výměnné holicí hlavice pro ženy 4 žiletky

  • 219,00 Kč

Přidat do seznamu přání

Porovnat tento produkt

Zeptejte se

Dostupnost: Na skladě

Výrobce: Wilkinson Sword

Kód výrobku: Quattro pro ženy

Tagy:  Wilkinson Quattrodámské originální náhradní holicí hlavicežiletky Wilkinson pro ženy

Wilkinson Sword je spolu s Gillette lídrem na trhu holicích potřeb. Wilkinson nabízí kvalitou srovnatelné produkty, ovšem za příznivější ceny než Gillette. Wilkinson je navíc mnohem starším výrobcem v oblasti holení (společnost byla založena už v roce 1772 v Londýně; dnes je výroba soustředěna v Německu). Díky tomu má mnohem více zkušeností s výrobou žiletek, holicích strojků, vod po holení, gelů pro holení a dalších holicích potřeb. 


V současnosti nabízí Wilkinson pro ženy různé holicí strojky disponující systémem výměnných hlavic, přičemž žiletky Quattro for women jsou těmi nejlepšími.


Rozlučte se s jednorázovými holítkami. Wilkinson Quattro pro ženy je ideálním způsobem jak to udělat. Tyto žiletky patří do vyšší střední třídy a jsou tedy skvělou volbou pro vyzkoušení systému výměnných žiletek. Vyšší počáteční investice ve srovnání s jednorázovými holítky je kompenzována mnohem vyšší životností, nesrovnatelně lepším komfortem při holení i možností využívat holící strojek s výměnnými hlavicemi ve více osobách.Každá náhradní hlavice Quattro je tvořena čtyřmi břity (pro srovnání konkurenční a velmi populární žiletky Gillette Venus mají pouze 3 břity). 4 břity jsou umístěny blíže u sebe než 3 břity - při holení tak dochází k lepším výsledkům.


Žiletky také disponují dvěma speciálními proužky, které jsou napuštěny olejem z exotické Papáji. Tyto polštářky při holení zvlhčují a vyživují kůži, díky čemuž je holení mnohem příjemnější. Navíc polštářky skvěle ochrání kůži před poraněním způsobeným neopatrnou manipulací.


Žiletky Wilkinson Sword Quattro pro ženy lze používat se všemi holicími strojky řady Wilkinson Quattro pro ženy, což jsou:

  • Quattro pro ženy.


I tyto žiletky jsou v nabídce obchodu oholse.cz, a to zde: https://www.oholse.cz/wilkinson-pro-zeny/rada-quattro
Na oholse.cz je možné si objednat pouze to, co máme opravdu skladem - jedině tak zajistíme, že zboží je doručeno bez prodlení.


Balení obsahuje:

  • 4 žiletky Wilkinson Sword Quattro pro ženy.

Aktuální otázky

Položit otázku k tomuto výrobku