MÁTE DOTAZ? NAPIŠTE NÁM NA: info@oholse.cz
 

WILKINSON SWORD QUATTRO holicí strojek pro ženy + 1 náhradní hlavice + držák

  • 199,00 Kč

Přidat do seznamu přání

Porovnat tento produkt

Zeptejte se

Dostupnost: Na skladě

Výrobce: Wilkinson Sword

Kód výrobku: Quattro pro ženy

Tagy:  Holicí strojky pro ženyWilkinson holicí strojkyWilkinson Quattro

Rozlučte se s jednorázovými holítkami a přivítejte jejich nástupce. Dámský holicí strojek Wilkinson Quattro disponující systémem výměnných náhradních hlavic ušetří Vaše peníze a udělá z holení velmi příjemnou činnost!


Společnost Wilkinson Sword je vedle svého největšího rivala společnosti Gillette nejvýznamnějším producentem na trhu holicích potřeb. Wilkinson nabízí vysoce kvalitní produkty, ovšem za příznivější ceny. Wilkinson čerpá ze svých dlouholetých zkušeností - vždyť společnost byla založena už v roce 1772 v Londýně; dnes je výroba soustředěna v Německu. Díky tomu může nabídnout technicky zajímavé produkty pro muže i ženy.


V současnosti nabízí Wilkinson pro ženy řadu holicích strojků a k tomu příslušné náhradní výměnné hlavice, přičemž holicí strojek Quattro for women je tím nejlepším klasickým holicím strojkem (lepší už je pouze velmi sofistikovaný hi-tech Wilkinson Quattro Bikini).
Holicí strojek Wilkinson Quattro pro ženy je ideální volbou pro ženu, která hledá kvalitní holicí strojek za rozumnou cenu disponující klasickými a léty osvědčenými technologiemi. Díky pogumované rukojeti se strojek skvěle drží a jednoduše ovládá. Strojek má zároveň nízkou hmotnost - při holení, které přeci jen chvíli trvá je znát každý gram váhy.


Strojek lze používat s výměnnými hlavicemi Wilkinson Quattro. Tyto žiletky jsou tvořeny čtyřmi břity (pro srovnání: oblíbené žiletky Gillette Venus mají pouze 3 břity). Čtyři břity jsou umístěny blíže k sobě než 3 břity - při holení tak dochází k lepším výsledkům a k menšímu podráždění kůže. Žiletky mají také dva speciální polštářky napuštěné olejem z Acai Berry (exotická "borůvka" původem z Amazonie) a Jojobou ("pouštní ořech" rostoucí zejména na poušti v Mexiku a Kalifornii). Tyto proužky při holení zvlhčují a vyživují kůži, díky čemuž je holení mnohem příjemnější. Holicí plocha každé žiletky je ze stran pokryta gumovou částí, která chrání kůži před případnými nešetrnými pohyby.


S dodávaným držákem budete mít svůj holicí strojek vždy po ruce.


Holicí strojek Wilkinson Sword Quattro pro ženy lze používat se všemi žiletkami řady Wilkinson Quattro pro ženy, což jsou:

  • Quattro pro ženy.


I tyto žiletky jsou v nabídce obchodu oholse.cz, a to zde: https://www.oholse.cz/wilkinson-pro-zeny/rada-quattro
Na oholse.cz je možné si objednat pouze to, co máme opravdu skladem - jedině tak zajistíme, že zboží je doručeno bez prodlení.


Balení obsahuje:

  • holicí strojek Wilkinson Sword Quattro pro ženy s jednou žiletkou Quattro pro ženy;
  • držák holicího strojku s přísavkou.

Aktuální otázky

Položit otázku k tomuto výrobku