MÁTE DOTAZ? NAPIŠTE NÁM NA: info@oholse.cz
 

Holicí strojek s jednou žiletkou WILKINSON QUATTRO TITANIUM SENSITIVE

  • 169,00 Kč

Přidat do seznamu přání

Porovnat tento produkt

Zeptejte se

Dostupnost: Na skladě

Výrobce: Wilkinson Sword

Kód výrobku: Quattro pro muže

Tagy:  Holicí strojky pro mužeWilkinson holicí strojkyWilkinson Quattro

Žiletky Quattro Titanium Sensitive patří do střední řady holicích potřeb značky Wilkinson a jsou tak přímým konkurentem modelu Mach3 či Mach3 Turbo od Gillette. Na rozdíl od svých konkurentů je ale každá náhradní hlavice tvořena čtyřmi klasickými břity. Na každé hlavice je navíc obsažen ještě břit pátý, a to zarovnávací. Břity mají titanový povrch, což zajišťuje lepší skluz holicí hlavy po pleti a zmírňuje tak možnost nepříjemného tahání vousů. Zarovnávací břit slouží k lepším výsledkům při holení špatně přístupných míst (pod nosem a kolem úst, kotlety a podobně).


Výměnné hlavice Quattro Titanium Sensitive disponují také speciálním proužkem, který je napuštěn substrátem z Aloe Vera a Jojoby - Jojoba je "pouštní ořech" rostoucí zejména na pouštích ve střední Americe. Tento proužek pak při holení pleť automaticky vyživuje - holení je tak příjemnější a zároveň je eliminována možnost nepříjemného podráždění a zarudnutí kůže. Proužek plní ještě jednu funkci - jakmile se z něj vyčerpá olej, indikuje potřebu žiletky vyměnit.


Využijte zkušenosti a znalosti renomované značky Wilkinson Sword. Tento prvotřídní výrobce holicích potřeb pro muže i pro ženy nabízí holicí nástroje stejně kvalitní jako konkurenční Gillette, ale za nižší cenu. Wilkinson vyrábí žiletky, holicí strojky, pěny na holení i vody po holení již od roku 1772!


Strojek lze používat s výměnnými hlavicemi Wilkinson Quattro Titanium, Titanium Sensitive či Quattro. Tyto žiletky jsou tvořeny čtyřmi břity (pro srovnání: oblíbené žiletky Gillette Venus mají pouze 3 břity). Čtyři břity jsou umístěny blíže k sobě než 3 břity - při holení tak dochází k lepším výsledkům a k menšímu podráždění kůže. Žiletky mají také dva speciální polštářky napuštěné olejem z Acai Berry (exotická "borůvka" původem z Amazonie) a Jojobou ("pouštní ořech" rostoucí zejména na poušti v Mexiku a Kalifornii). Tyto proužky při holení zvlhčují a vyživují kůži, díky čemuž je holení mnohem příjemnější. Holicí plocha každé žiletky je ze stran pokryta gumovou částí, která chrání kůži před případnými nešetrnými pohyby.


Holicí hlavice Wilkinson Sword Quattro Titanium Sensitive lze používat se všemi holicími strojky řady Wilkinson Quattro, což jsou:

  • Quattro;
  • Quattro Titanium;
  • Quattro Titanium Senstive.


I tyto holicí strojky jsou v nabídce obchodu oholse.cz, a to zde: https://www.oholse.cz/wilkinson-pro-muze/quattro


Na oholse.cz je možné si objednat pouze to, co máme opravdu skladem - jedině tak zajistíme, že zboží je doručeno bez prodlení.


Balení obsahuje:

  • holicí strojek Wilkinson Sword Quattro Titanium Sensitive s jednou žiletkou.

Aktuální otázky

Položit otázku k tomuto výrobku