MÁTE DOTAZ? NAPIŠTE NÁM NA: info@oholse.cz
 

GILLETTE FUSION5 PROGLIDE pánský manuální holící strojek s 1 žiletkou

  • 209,00 Kč

Přidat do seznamu přání

Porovnat tento produkt

Zeptejte se

Dostupnost: Na skladě

Výrobce: Gillette

Kód výrobku: Fusion ProGlide

Tagy:  Holicí strojky pro mužeGillette holicí strojkyGillette Fusion

Gillette Fusion5 ProGlide - absolutní špička mezi manuálními holicími strojky v současnosti! Dnes neexistuje lepší manuální holicí strojek od Gillette než Fusion5 ProGlide. 


Řada Fusion je mezi holicími potřebami značky Gillette nejvyšší třídou a Fusion5 Proglide pak patří k tomu nejlepšímu z řady Fusion. Gilete Fusion5 ProGlide vychází koncepčně z modelu Fusion, ale v mnoha směrech nabízí ještě lepší oholení.


Holicí strojek Fusion5 ProGlide vyniká v tom, co je při holení nejdůležitější: Gilette Fusion5 ProGlide skvěle padne do ruky. Jeho masivní pogumovaná rukojeť spolu s nízkou váhou celého strojku jsou výborné předpoklady pro komfortní holení. Navíc barevné provedení holicího strojku je velmi efektní - tento strojek lze tedy doporučit jako vhodný námět na dárek k narozeninám či pod stromeček.Fusion ProGlide špička strojek


Výměnné hlavice Fusion ProGlide jsou stejně jako u modelu Fusion tvořeny pěti břity (+ zarovnávací břit). Na rozdíl od modelu Fusion jsou však tvořeny mnohem tenčími a ostřejšími břity, které tak zaručují hladký skluz po pleti a zamezují nepříjemnému tahání vousů. Zarovnávací břit umístěný na vrchu každé žiletky pak významně zjednodušuje holení obtížněji přístupných míst, jako jsou kotlety, vousy pod nosem či okolo úst. Bez zarovnávacího břitu se tato místa holí mnohem hůře.


U modelové řady Fusion je již standardem, že žiletky mají vlastní indikátor, který upozorní na potřebu vyměnit hlavici za novou. Pokud je proužek bílý, je na čase použít novou hlavici. Tento u Fusion5 ProGlide jinak zelený proužek je navíc napuštěn přírodními oleji a mírní tak případné podráždění pleti při holení.


Holicí strojek Gillette Fusion5 ProGlide lze používat se všemi žiletkami řady Gillette Fusion. Mezi ty patří:

  • Fusion;
  • Fusion Power a Power Stealth;
  • Fusion Phenom a Phenom Power;
  • Fusion Gamer a Gamer Power;
  • Fusion ProGlide a ProGlide Power;
  • Fusion Flexball a Flexball Power;
  • Fusion ProShield a ProShield Chill.


Všechny tyto žiletky jsou v nabídce obchodu oholse.cz, a to zde: https://www.oholse.cz/gillette-pro-muze/ziletky-gillette-pro-muze/ziletky-rada-fusion

Na oholse.cz je možné si objednat pouze to, co máme opravdu skladem - jedině tak zajistíme, že zboží je doručeno bez prodlení.


oholse.cz doporučuje vyvarovat se levných napodobenin - zejména žiletky Gillette Fusion a Fusion Power jsou častým terčem výrobců padělků. Tyto levnější padělky jsou ovšem velmi nekvalitní - neholí ostře, škrábou pleť, vydrží "holit" jen několik dnů a často jejich břity reznou. Kupujte pouze originály! Na oholse.cz jsou nabízeny jen originální výrobky. 


Balení obsahuje:

  • holicí strojek Gillette Fusion ProGlide s 1 žiletkou Fusion ProGlide.

Aktuální otázky

Položit otázku k tomuto výrobku