MÁTE DOTAZ? NAPIŠTE NÁM NA: info@oholse.cz
 

Osvědčený a spolehlivý dámský holicí strojek GILLETTE VENUS + 2 žiletky Venus

 • 249,00 Kč

Přidat do seznamu přání

Porovnat tento produkt

Zeptejte se

Dostupnost: Na skladě

Výrobce: Gillette

Kód výrobku: Venus

Tagy:  Holicí strojky pro ženyGillette holicí strojkyGillette Venus

Dopřejte svému tělu dokonalé a komfortní oholení. Gilette Venus je osvědčeným modelem mezi dámskými holícími potřebami.


Holicí strojek Gillette Venus padne dokonale do ruky díky své gelové rukojeti. Gillette Venus je vstupním modelem do světa dámského holení a díky výměnným hlavicím umožňuje pak používat jej se všemi žiletkami řady Venus.


Jak vypadají Venus v detailu


Holicí strojek Venus disponuje flexibilní výkyvnou holicí hlavou s třemi břity, které jsou obklopeny ochranným zvlhčujícím páskem pro zajištění hladkého oholení jedním tahem. Břity jsou umístěny blízko sobě tak, aby vytvářely holicí plochu, která se dokáže přizpůsobit jemným křivkám ženského těla a nerovnostem pokožky, čímž je umožněn těsnější kontakt. Tento systém zaručuje, že ani jediný chloupek nebude při holení vynechán.


Každá výměnná hlavice Gillette Venus je tvořena třemi břity, které zajišťují dokonale hladké oholení. Holení však musí nejenom vést ke kvalitním výsledkům, ale rovněž musí být dostatečně komfortní. I zde je Gillette Venus skvělou volbou, neboť každá hlavice je ohraničena širokými polštářky, které umožňují dostatečně hladký skluz po pokožce. K vysokému komfortu rovněž přispívá zakulacená a flexibilní hlava, která umožňuje holicímu strojku překonávat veškeré záhyby vašeho těla.


Všechny strojky a žiletky jsou vzájemně vyměnitelné


Výměnné hlavice Gillette Venus představují vstupní model do špičkové řady Venus a jsou tak zárukou kvality za rozumnou cenu.


Holicí strojek Venus je možné používat se všemi žiletkami řady Venus, a to zejména:

 • Venus;
 • Venus Divine;
 • Venus Embrace;
 • Venus Breeze a Spa Breeze;
 • Venus Olay;
 • Venus Vibrance;
 • Venus ProSkin Sensitive a ProSkin MoistureRich;
 • Venus Swirl.


Všechny tyto žiletky jsou v nabídce obchodu oholse.cz, a to zde: https://www.oholse.cz/gillette-pro-zeny/ziletky-pro-zeny
Na oholse.cz je možné si objednat pouze to, co máme opravdu skladem - jedině tak zajistíme, že zboží je doručeno bez prodlení.


oholse.cz doporučuje vyvarovat se levných napodobenin - žiletky Gillette jsou častým terčem výrobců padělků. Tyto levnější padělky jsou ovšem velmi nekvalitní - neholí ostře, škrábou pleť, vydrží "holit" jen několik dnů a často jejich břity reznou. Kupujte pouze originály! Na oholse.cz jsou nabízeny jen originální výrobky. 


Balení obsahuje:

 • holicí strojek Gillette Venus; a
 • 2 žiletky Gillette Venus

Aktuální otázky

Položit otázku k tomuto výrobku