MÁTE DOTAZ? NAPIŠTE NÁM NA: info@oholse.cz
 

GILLETTE SENSOR3 SENSITIVE 6 žiletek a rukojeť holicího strojku *SADA*

  • 309,00 Kč

Přidat do seznamu přání

Porovnat tento produkt

Zeptejte se

Dostupnost: Na skladě

Výrobce: Gillette

Kód výrobku: Sensor

Tagy:  Gillette Sensor žiletkypánské originální náhradní holicí hlavicežiletky Gillette pro muže

Gillette Sensor3 Sensitive je vylepšeným modelem kvalitní řady Sensor Excel. Stále jde o velmi dobré žiletky za rozumnou cenu. Na rozdíl od klasických Sensor Excel, které mají 2 břity, má Sensor3 3 břity


Gillette je výrobcem kvalitních nástrojů pro dokonalé holení mužů i žen už více než 115 let. Gillette Sensor Excel byl poprvé uveden na trh již v roce 1995 jako vylepšená verze holicích strojků Gillette Sensor a v dnešní nabídce patří k těm starším (a léty prověřeným modelům) od Gillette. Sensor Excel má výborný poměr mezi cenou a výkonem, což oceníte zejména při koupi náhradních hlavic.


Každá žiletka Sensor3 Sensitive se skládá ze tří ostrých břitů. Samotné břity jsou vyráběny v sofistikovaném procesu, kdy slitina oceli a chromu se několikrát zkalí, zbrousí a jemně vyleští a následně potáhne vrstvou chromu, keramickou vrstvou a vrstvou teflonu. Takovýto proces zajistí nejen ostrost žiletky, ale i její nízkou tloušťku a odolnost proti reznutí.


Hlavice Sensor3 Sensitive obsahuje své mikrolamely, které těsně před vlastním oholením každý vous pomáhají napružit a narovnat a tím je dosaženo dostatečné zkrácení vousů.

náhradní výměnné hlavice pro muže Gillette Sensor3 Sensitive


I holicí strojek Gillette Sensor3 Sensitive disponuje pogumovanou rukojetí. Rukojeť je relativně úzká a strojek je lehký - takže je holení s ním pohodlné. Gillette Sensor3 Sensitive je jednoduchým klasickým holicím strojkem používající výměnné hlavice - díky absenci elektromotorku či jiných komplikovanějších součástek je vlastně strojkem na celý život!


Žiletky Gillette Sensor3 Sensitive lze používat se všemi holicími strojky řady Sensor, mezi které patří:

  • Sensor;
  • Sensor Excel;
  • Sensor3.


Všechny tyto holicí strojky jsou v nabídce obchodu oholse.cz, a to zde: https://www.oholse.cz/gillette-pro-muze/panske-strojky-gillette/strojky-rada-sensor


Tyto holicí strojky jsou na oholse.cz v dostatečné zásobě - objednat je lze pouze, pokud jsou skladem. Jen tak můžeme zajistit, že zboží bývá doručeno již druhý den po objednání.


Na oholse.cz dbáme na kvalitu a nejlepší úroveň a originalitu všech nabízených výrobků. Doporučujeme se vyvarovat levných napodobenin. Tyto levnější padělky jsou velmi nekvalitní - neholí ostře, škrábou pleť, vydrží "holit" jen několik dnů a často jejich břity reznou. Kupujte pouze originály! Na oholse.cz jsou nabízeny jen originální výrobky. 


Balení obsahuje:

  • 6 žiletek Gillette Sensor3 Sensitive;
  • rukojeť holicího strojku Gillette Sensor3 Sensitive.

Aktuální otázky

Položit otázku k tomuto výrobku