MÁTE DOTAZ? NAPIŠTE NÁM NA: info@oholse.cz
 

GILLETTE SENSOR EXCEL holicí strojek, 2 žiletky Sensor Excel a 1 žiletka Sensor3

  • 309,00 Kč

Přidat do seznamu přání

Porovnat tento produkt

Zeptejte se

Dostupnost: Na skladě

Výrobce: Gillette

Kód výrobku: Sensor

Tagy:  Holicí strojky pro mužeGillette holicí strojkyGillette Sensor

Gillette Sensor Excel holicí strojek s náhradní žiletkou Sensor3 je kvalitním strojkem za rozumnou cenu. Model Sensor Excel vychází z osvědčeného 2-břitového systému, který díky své nenáročné konstrukci vyhovuje zejména konzervativním uživatelům. Součástí balení je navíc i náhradní hlavice Gillette Sensor3, která je relativně novým výrobkem v řadě Gillette Sensor.


panský holicí strojek Gillette Sensor Excel


Gillette je výrobcem kvalitních nástrojů pro dokonalé holení mužů i žen už více než 115 let. Gillette Sensor Excel byl poprvé uveden na trh již v roce 1995 jako vylepšená verze holicích strojků Gillette Sensor a v dnešní nabídce patří k těm starším (a léty prověřeným modelům) od Gillette. Sensor Excel má výborný poměr mezi cenou a výkonem, což oceníte zejména při koupi náhradních hlavic.


Každá žiletka Sensor Excel se skládá ze dvou ostrých břitů. Samotné břity jsou vyráběny v sofistikovaném procesu, kdy slitina oceli a chromu se několikrát zkalí, zbrousí a jemně vyleští a následně potáhne vrstvou chromu, keramickou vrstvou a vrstvou teflonu. Takovýto proces zajistí nejen ostrost žiletky, ale i její nízkou tloušťku a odolnost proti reznutí.


panský holicí strojek Gillette Sensor Excel


Hlavice Sensor Excel obsahuje své mikrolamely, které těsně před vlastním oholením každý vous pomáhají napružit a narovnat a tím je dosaženo dostatečné zkrácení vousů.


I holicí strojek Gillette Sensor Excel disponuje pogumovanou rukojetí. Rukojeť je relativně úzká a strojek je lehký - takže je holení s ním pohodlné. Gillette Sensor Excel je jednoduchým klasickým holicím strojkem používající výměnné hlavice - díky absenci elektromotorku či jiných komplikovanějších součástek je vlastně strojkem na celý život!


Holicí strojek Gillette Sensor Excel lze používat se všemi žiletkami řady Sensor, mezi které patří:

  • Sensor;
  • Sensor Excel;
  • Sensor3.


Všechny tyto žiletky jsou v nabídce obchodu oholse.cz, a to zde: https://www.oholse.cz/gillette-pro-muze/ziletky-gillette-pro-muze/ziletky-rada-sensor
Tyto holicí strojky jsou na oholse.cz v dostatečné zásobě - objednat je lze pouze, pokud jsou skladem. Jen tak můžeme zajistit, že zboží bývá doručeno již druhý den po objednání.


Na oholse.cz dbáme na kvalitu a nejlepší úroveň a originalitu všech nabízených výrobků. Doporučujeme se vyvarovat levných napodobenin. Tyto levnější padělky jsou velmi nekvalitní - neholí ostře, škrábou pleť, vydrží "holit" jen několik dnů a často jejich břity reznou. Kupujte pouze originály! Na oholse.cz jsou nabízeny jen originální výrobky. 


Balení obsahuje:

  • holicí strojek Gillette Sensor Excel s jednou žiletkou Sensor3;
  • dvě náhradní hlavice Gillette Sensor Excel.

Aktuální otázky

Položit otázku k tomuto výrobku