MÁTE DOTAZ? NAPIŠTE NÁM NA: info@oholse.cz
 

GILLETTE MACH3 SENSITIVE klasický holicí strojek pro muže s jednou žiletkou

  • 199,00 Kč

Přidat do seznamu přání

Porovnat tento produkt

Zeptejte se

Dostupnost: Na skladě

Výrobce: Gillette

Kód výrobku: Mach3 Sensitive

Tagy:  Holicí strojky pro mužeGillette holicí strojkyGillette Sensor

Gillette Mach3 Sensitive je dalším pokračovatelem úspěšné řady žiletek a holicích strojků Gillete Mach3 Sensitive a M3 Power. První žiletka Mach3 byla představena již v roce 1998 - od té doby se vývoj nezastavil, ale naopak plynule pokračoval.


Mach3 Sensitive jsou žiletky vhodné pro citlivou pleť. Konstrukce Mach3 Sensitive vychází z klasického 3-břitového systému, obsahuje rozšířený proužek Lubastrip napuštěný olejem obsahujícím Aloe Vera.


Každý břit ze 3-břitové hlavice Mach3 Sensitive je samostatně upevněn a je tak nezávislý na ostatních. To zaručuje 100% kontakt žiletky s kůží a dokonale hladké oholení. I díky tomu je zaručeno minimální podráždění pleti.


Proužek Lubastrip nejen, že vyživuje pleť při holení. Zároveň je to ukazatel stavu opotřebení výměnné hlavice - je-li proužek bílý, je nejvyšší čas vyměnit použitou žiletku za novou. Samozřejmostí holicích hlav je výkyvná holicí plocha - to usnadňuje holení hůře přístupných míst a dokonalé kopírování povrchu holené části těla.


Žiletky Mach3 Sensitive jsou tvořeny také 10 velmi jemnými mikrolamely. Tato speciální technologie pomáhá každý jediný vous ještě před vlastním oholením ohnout a napružit. Jen tak lze dosáhnout zkrácení vousů na nejnižší možnou míru.


Holicí strojek Gillette Mach3 Sensitive lze používat se všemi náhradními hlavicemi řady Mach3, tedy s výměnnými hlavicemi, jako jsou:

  • Mach3 a Mach3 Start;
  • Mach3 Turbo;
  • Mach3 Sensitive a Sensitive Power;
  • M3 Power a M3 Power Sensitive.


Všechny tyto žiletky jsou v nabídce obchodu oholse.cz, a to zde: https://www.oholse.cz/gillette-pro-muze/ziletky-gillette-pro-muze/ziletky-rada-mach3


Na oholse.cz dbáme na kvalitu a nejlepší úroveň a originalitu všech nabízených výrobků. Doporučujeme se vyvarovat levných napodobenin. Tyto levnější padělky jsou velmi nekvalitní - neholí ostře, škrábou pleť, vydrží "holit" jen několik dnů a často jejich břity reznou. Kupujte pouze originály! Na oholse.cz jsou nabízeny jen originální výrobky. 


Žiletky Mach3 Sensitive jsou ideální alternativou žiletek Gillette M3 Power.


Balení obsahuje:

  • holicí strojek Gillette Mach3 Sensitive s jednou žiletkou Mach3 Sensitive.

Aktuální otázky

Položit otázku k tomuto výrobku