MÁTE DOTAZ? NAPIŠTE NÁM NA: info@oholse.cz
 

GILLETTE FUSION5 POWER žiletky pro holení pro muže *balení 4 žiletek*

  • 309,00 Kč

Přidat do seznamu přání

Porovnat tento produkt

Zeptejte se

Dostupnost: Na skladě

Výrobce: Gillette

Kód výrobku: Fusion Power

Tagy:  Gillette Fusion žiletkypánské originální náhradní holicí hlavicežiletky Gillette pro muže

Modelová řada Fusion je dlouhodobě nejvyšší třídou mezi pánskými holicími strojky a žiletkami, které pocházejí od Gillette. A Gillette Fusion Power představuje vylepšenou variantu klasických a oblíbených hlavic Fusion. V žiletkách Fusion Power tak jsou soustředěna nejnovější a prověřená vylepšení společnosti Gillette.


Fusion Power máme ve verzi FUSION5 POWER!

Každá výměnná hlavice Gillette Fusion Power obsahuje rovněž speciální proužek napuštěný oleji, který mění průběžně barvu. Pokud je proužek bílý, je nejvyšší čas na výměnu starší žiletky za novou.


Každá žiletka Gillette Fusion Power je tvořena pěti ostrými břity, které zaručují skvělý výsledek při holení (pro srovnání: i tak vynikající model Mach3 Turbo má pouze 3 břity). Pět břitů může být umístěno blíže sobě, než je tomu u 3-břitového systému. Díky tomu je výsledkem oholení ještě hladší pleť. Každá hlavice rovněž obsahuje ještě šestý zarovnávací břit. Tento zarovnávací břit - umístěný na vrchní straně žiletky - umožňuje dosáhnout efektní výtvory na mužském obličeji a zároveň ulehčuje holení míst, jako jsou kotlety či vousy podnosem a okolo úst a podobně.


Náhradní holicí hlavice Gillette Fusion Power Fusion5 Power lze používat se všemi manuálními i bateriovými holicími strojky řady Gillette Fusion. Mezi ty patří:

  • Fusion;
  • Fusion Power a Power Stealth;
  • Fusion Phenom a Phenom Power;
  • Fusion Gamer a Gamer Power;
  • Fusion ProGlide a ProGlide Power;
  • Fusion Flexball a Flexball Power;
  • Fusion ProShield a ProShield Chill;
  • Fusion Styler.


Všechny tyto holicí strojky jsou v nabídce obchodu oholse.cz, a to zde: https://www.oholse.cz/gillette-pro-muze/panske-strojky-gillette/strojky-rada-fusion
Na oholse.cz je možné si objednat pouze to, co máme opravdu skladem - jedině tak zajistíme, že zboží je doručeno bez prodlení.


oholse.cz doporučuje vyvarovat se levných napodobenin - zejména žiletky Gillette Fusion a Fusion Power jsou častým terčem výrobců padělků. Tyto levnější padělky jsou ovšem velmi nekvalitní - neholí ostře, škrábou pleť, vydrží "holit" jen několik dnů a často jejich břity reznou. Kupujte pouze originály! Na oholse.cz jsou nabízeny jen originální výrobky. 


Balení obsahuje:

  • 4 náhradní holicí hlavice Gillette Fusion Power.

Aktuální otázky

Položit otázku k tomuto výrobku