MÁTE DOTAZ? NAPIŠTE NÁM NA: info@oholse.cz
 

WILKINSON HYDRO5 GROOMER holicí strojek VIBRACE, 5 žiletek, baterie AAA

  • 479,00 Kč

Přidat do seznamu přání

Porovnat tento produkt

Zeptejte se

Zastřihovač s holicím strojkem v jednom? Ano, u Wilkinsonu je to běžné. Vyzkoušejte nový Hydro5 GROOMER! 


Klasický strojek Wilkinson Hydro 5 se pravidelně vyskytuje na předních místech hodnocení holicích strojků. Je to dáno nejen svým výborným poměrem cena/výkon, ale i skvělými náhradními žiletkami a jejich dlouhou výdrží. HYDRO5 GROOMER kombinuje osvědčený holicí strojek Hydro5 s elektrickým zastříhovačem delších vousů chlupů či vlasů. Samozřejmostí tohoto strojku je pogumované držadlo, výměnné výkyvné hlavice i nízká hmotnost holicího strojku.
Samotné žiletky Wilkinson Hydro 5 jsou tvořeny 5-ti ostrými břity (stejně jako u konkurenčního Gillette Fusion), které zaručují hladké a nedráždivé oholení. Náhradní hlavice Hydro5 mají také speciální proužek, který je napuštěn substrátem z Aloe Vera a Vitamínu E. Proužek zajišťuje průběžné vyživování pleti při holení - holení je tak příjemnější a zároveň je eliminována možnost nepříjemného podráždění a zarudnutí kůže.


Elektrický zastřihávač, který se nachází na opačné straně holicího strojku, je napájen jednou baterií AAA, která je součástí balení. Při běžném používání pouze holicího strojku je zastřihováč skryt za plastovou ochranu která se jednoduše sundá, zastřihávač se vyklopí a je připraven k použití. 


Náhradní holicí hlavice Wilkinson Sword Hydro5 lze používat se všemi holicími strojky řady Wilkinson Hydro. Mezi ty patří:

  • Hydro3;
  • Hydro5 a Hydro5 Sense;
  • Hydro5 Power Select;
  • Hydro5 Groomer.


I tyto holicí strojky jsou v nabídce obchodu oholse.cz, a to zde: https://www.oholse.cz/wilkinson-pro-muze/hydro
Na oholse.cz je možné si objednat pouze to, co máme opravdu skladem - jedině tak zajistíme, že zboží je doručeno bez prodlení.


Balení obsahuje:

  • holicí strojek Wilkinson Hydro5 Groomer;
  • celkem 5 žiletek Wilkinson Hydro5;
  • baterii do zastřihovače vousů.

Aktuální otázky

Položit otázku k tomuto výrobku